Published On: 22 Janar, 2016

Sali Berisha dhe puna në zyrën e tij private…

Ish-kryeministri Sali Berisha, përveç mbledhjeve në selinë e PD-së, apo ditëve që është në Parlament, kalon orë të tëra pune dhe takimesh edhe në zyrën e tij, në pallatin përballë TVSH-së. Ja disa foto nga kjo zyrë:

sb

sb1

sb2

sb3

sb4

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...