Published On: 2 Maj, 2016

“Saje qorri: Elton Çiçon e vranë se duhej vrarë”

Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha ka akuzuar qeverinë e Shqipërisë duke e quajtur jo për herë të parë si organizatë kriminale.

Ai ka shkruar në profilin e tij të facebook-ut për vrasjen e Elton Çiços mbrëmë në një lokal tek stadiumi “Dinamo”, ku u bë ekzekutimi në mes të dëshmitarëve.

Berisha ka ironizuar me ministrin e brendshëm, Saimir Tahiri për ngjarjen e mbrëmshme.

“Saje qorri: Elton Çiçon e vranë se duhej vrarë, ishte trafikant, vrasës etj etj. Prandaj dhe: Vrasësin e nisem me pushim ne drejtim te paditur. Kurse hjeksin, pas terapisë me psikolog do ta shpërblejmë jo ne por pala qe u hakmor! Qeveri organizate kriminale”, ka shkruar Berisha.
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...