Published On: 18 Shtator, 2016

Saimir Kodra: Ja çfarë nuk i kam thënë kurrë bashkëshortes sime!

Moderatorët e “Stop”, Saimir Kodra dhe Gentian Zenelaj kanë qenë të ftuar në emisionin “Rudina”, të moderatores Rudina Magjistari. Ata kanë folur rreth programit investigativ që transmetohet nga hënë në të premte në Tv Klan, por Saimiri ka thënë ndër të tjera ka thënë diçka mjaft të bukur për bashkëshorten e tij të cilën ka dashur ta ndajë edhe në ekran dhe që asaj nuk ia kishte thënë asnjëherë“Unë nuk ia kam thënë asaj, po ia them nëpërmjet ekranit edhe kjo nuk është pak, që kam një bashkëshorte shumë të zgjuar, që më rri shumë fortë pranë”,-është shprehur Kodra gjatë emisionit “Rudina”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...