Published On: 10 Shtator, 2016

Sadri hajduti “shpërthen” në mitingun e fundit në Dibër, por i ikën zëri (VIDEO)

Sabri Abazi, një nga deputetët më të angazhuar në fushatën në Dibër shpërtheu sot në mitingun përmbyllës. “Votoni Muharremin” tha ai, sepse “edhe Edi Ramën do ta keni kryeministër në 10 vitet e ardhshme”. “Në darkë do jetë në Peshkopi dhe në mëngjes do i thoni ‘Mirëmëngjes kryetari ynë!’. Me votën tuaj në datën 11 të votoni numrin 1 se ju e dini se Edi Rama do jetë kryeministër i Shqipërisë edhe 10 vitet e ardhshme”, tha Abazi, ndërsa ka shkaktuar edhe të qeshura tek kolegët e tij që qëndronin pas.

Nga të bërtiturat disa herë ka patur shkëputje të zërit dhe ngjirje….

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...