Published On: 9 Shkurt, 2016

“Sadna” viziton Shqipërinë (Foto)

Më në fund një lajm i mirë për të gjithë të dëshpëruarit e serialit “Bidai”.

Lotët e shikuesve shqiptarë pas vdekjes së “Sadnës” në serial kanë arritur deri te aktorja, e cila luan këtë rol, Sara Khan, transmeton Telegrafi.

Aktorja e njohur indiane përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar të gjithë shikuesit shqiptar se ajo do të vizitojë Shqipërinë.

“Ju falenderoj për dashurinë dhe vlerësimin. Mezi pres të vij. Jam shumë e lumtur,” ka shkruar ajo në Instagram.

Seriali indian “Bidai” është ndër serialet më të ndjekura në Shqipëri./Telegrafi/

sadna1
sadna2

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Test thotë:

    alert(“hello”)

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...