Published On: 6 Shkurt, 2016

Sadiku shënon dy gola në fitoren e Vaduzit (Video)

  • Armando Sadiku ka arritur të shënojë dy gola në fitoren 5-2 të Vaduzit ndaj Luganos.

Ylli i Kombëtares së shqiptarëve shënoi në minutat 45’ dhe 60’.

Vaduzi vazhdon të qëndrojë në pozitën e nëntë me 18 pikë, ndërsa Lugano në të tetën me një pikë më shumë.

Vlen të theksohet se edhe Sokol Cikalleshi ka shënuar dy gola në barazimin e Basaksehir ndaj Bursasporit. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...