Published On: 17 Prill, 2016

Sa para pagoi për avokatë Fatmir Limaj dhe cila është pasuria e tij? (VIDEO)

  • Sonte është transmetuar pjesa e dytë e dokumentarit “Shtabi i Milionerëve” në kuadër të emisionit Zona Express me autor Leonard Kerqukin.

Shikojeni videon për të mësuar se sa para pagoi për avokatë Fatmir Limaj dhe cilat janë shtëpitë, banesat dhe tokat e tij?

Emisioni Zona Express, me autor Leonard Kerquki, ka hyrë vrullshëm në tregun medial të Kosovës. Emisionet e para kanë shënuar rekorde shikueshmërie; si në transmetimin televiziv ashtu edhe në Youtube.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...