Published On: 8 Maj, 2016

Sa para janë mbledhur nga 3%, sa janë shpenzuar dhe kanë tepruar, po ku kanë shkuar të tjerat? – VIDEO

 

Pjesa e Parë/ Video e realizuar në vitin 2000 deri më sot asgjë nuk është ndërmarr në këtë drejtim DËGJOJENI / SHPËRNDANEJENI

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...