Published On: 16 Janar, 2016

Sa paguan Thaçi firmën britanike të PR’it Sovereign Strategy për ta ndrequr imazhin e tij?

  • Hashim Thaçi ka angazhuar firmën britanike të PR’it Sovereign Strategy për ta ndrequr imazhin e tij në Europë. Kështu bën të ditur Euobserver në një shkrim ku trajtohet çështja e Gjykatës Speciale dhe ku po ashtu citohet Thaçi duke u përgjigjur në pyetjen se çfarë do të bëj nëse ka aktakuzë ndaj tij, shkruan Gazeta Express.

‘Ishte luftë për mbrojtje dhe unë nuk pres asgjë tjetër përveç se kjo të vërtetohet”, kishte thënë Thaçi

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...