Published On: 17 Tetor, 2016

Sa kushton kryeministri i Kosovës?

A po I bëhet PR – reklamim Isa Mustafës, apo vërtetë është bërë aq neveritës sa që të gjithë thuaja po provojnë të krijojnë diçka artistike, dhe nëpërmjet ironisë, ‘karikaturës’ të shprehin pakënaqësinë e tyre me qeverisjen e Isa Mustafës, ideja e fundit e një qytetari është që ta hedhin në ‘shitje’ Isa Mustafën nëpërmjet njërit prej rrjeteve më të mëdha të shitjes, “merrjep”, si e vetmj, H. M., a shpresë, jo për të fituar ‘para’, por për ta hequr qafe, pasi kjo do të ishte fitorja më e madhe.

Sa kushton kryeministri i Kosovës? Kush mund ta dijë këtë!

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...