Published On: 28 Shtator, 2016

Ryshfeti/ Kush është prokurori që do të denoncohet sot në “Stop”?

Një rast flagrant i korrupsionit pritet të denoncohet mbrëmjen e sotme nga emisioni investigativ “Stop” në Tv Klan.

Opinion.al mëson se video denoncimi ka në fokus korrupsionin në sistemin e sistemin e drejtësisë.

Puntatën e sotme do të publikohet një kamera e fshehtë që denoncon një prokuror të Prokurorisë së Tiranës për marrje rryshfeti , lidhur me një çështje në hetim.

Për të tjera detaje nga investigimi dhe se kush është personi në fjalë, ndiqni mbrëmjen e sotme emisionin investigativ “Stop” në Tv Klan.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...