Published On: 14 Prill, 2016

Rusja çmendur e rrah djalin dy vjeçar pse e braktisi burri (Foto)

  • Policia në Rusi kanë nisur hetimet pas publikimit të një videoje në internet, në të cilën një nënë shfaqet duke e rrahur të birin dy vjeçar, si ndëshkim për ish burrin e saj, i cili i kishte braktisur ata.

The Daily Mail ka publikuar fotografi, në të cilat, fëmija i quajtur Sasha, shihet duke e mbrojtur fytyrën përderisa nëna e tij bërtet dhe e godet atë, transmeton Gazeta Express.

Nëna, e njohur si Tatiana, dyshohet se i ka filmuar këto skena në shtëpinë e saj në jugperëndim të Rusisë, për t’ia dërguar ish burrit të saj më vonë.

Mediat lokale shkruajnë se Tatiana ishte zemëruar shumë kur tani ish burri i saj e kishte njoftuar se dëshiron divorc.

Për këtë, ajo kishte filluar ta rrahë Sashan./Gazeta Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...