Published On: 18 Qershor, 2016

Rumani – Shqipëri, ja kë favorizojnë bastoret (Foto)

Sipas bastoreve sportive, Rumania është favorite në ndeshjen ndaj Kombëtares shqiptare

Kombëtarja shqiptare dhe Rumania do të përballen nesër në Lyon në kuadër të ndeshjes së tretë të Grupi A.

Ekipi kuqezi, pas humbjes nga Franca, po synon që ndaj rumunëve të bëjë befasinë duke marrë fitore, të cilat ia mbajnë gjallë shpresat për ta kaluar grupin.

Por, sipas bastoreve sportive, Kombëtarja shqiptare nuk është favorite në përballje me Rumaninë.

Fitorja e rumunëve ndaj kuqezinjve kuotohet me 2.25 euro, derisa fitorja e mundshme e ekipit të De Biasit ka kuotën 3.35. Kurse, barazimi a kuotën 3.55, përcjell Express.

Ndërsa, Franca shihet favorite absolut përballë Zvicrës së shqiptarëve, në takimin i cili luhet nesër nga ora 21:00. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...