Published On: 19 Qershor, 2016

Rumani – Shqipëri, formacionet zyrtare (Foto)

Rumania dhe Shqipëria përballen me fillim nga ora 21.00 në Stade des Lumieres të Lyon-it, në ndeshjen e fundit të grupit A në EURO 2016.

Shqipërisë i duhen tri pikët në këtë ndeshje për të shpresuar në kualifikim tutje.

 Më poshtë i keni 11-shet startuese zyrtare të kësaj super përballje:

Rumania: Tatarusanu; Sapunaru, Grigore, Chiriches, Matel; Hoban, Prepelita; Popa, Stanciu, Stancu; Alibec

Shqipëria: Berisha; Hysaj, Ajeti, Mavraj, Agolli; Basha, Abrashi, Memushaj, Lila, Lenjani; Sadiku
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...