Published On: 24 Shkurt, 2016

Rugovistat nga Gjilani protestojnë kundër Thaçit president!, në sheshin “Ibrahim Rugova”

  • Disa aktivistë të nëndegës së LDK’së në Dobërçan të Gjilanit tani më kanë arritur në sheshin “Ibrahim Rugova”. Ata po protestojnë për kandidaturën dhe votimin e Hashim Thaçit për President. Bashkë me vete kanë  edhe flamurin e ish- Presidentit Rugova.

Në njoftimin e dërguar më herët për media anëtarët e kësaj nëndege thonë se janë në gjendje ta mbrojnë nderin e presidentit Rugova, deri në frymën e fundit. Edhe pse në fillim u tha se do të protestojnë para zyrës së LDK’së, ata janë duke qëndruar përballë përmendores së Ibrahim Rugovës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...