Published On: 16 Janar, 2016

Rugova: Disa në LDK vërtetë janë argat të PDK-së

Naser Rugova

Paramendoni kur vjen puna deri aty që Petrit Selimi flet edhe në emër të LDK-së! “Mund të shkojmë bashkë në zgjedhje PDK – LDK” tha ky diplomati i PDK-së!
O tempora o mores!
Por i bëjmë me dije Petritave dhe sojit të tij se kjo punë nuk bëhët bash lehtë!
Disa në LDK vërtetë janë argat të PDK-së, por elektorati i LDK-së janë fuqishëm kundër këtij propozimi absurd që bëhët jo pa qëllim mu tani!

“Hesape pa hanxhiun”, thotë një fjalë popullore!

(Ps. Shënim i postuar në faqen e fb të autorit, i shoqëruar me foton e prezantuar këtu.)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...