Published On: 24 Mars, 2016

Ruçi “përgjon” Sali Berishën?! (FOTO)

  • Kreun e grupit parlamentar të Partisë Socialiste Gramoz Ruç, duket se e ka “kuriozuar” biseda e ish-kryeministrit Sali Berisha me deputetin e majtë Bujar Çela.

Gjatë seancës së sotme parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë, Ruçi është fotografuar në një moment në krahun e karrigeve nga ulen deputetët e opozitës.

Ai është një rresht pas deputetit demokrat Berisha, dhe duket në foto teksa zgjatet, ndoshta për të mësuar se çfarë bisedon Berisha me deputetin e majtë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...