Published On: 26 Shkurt, 2016

Rrugët që qojnë tek sheshet kanë filluar të mbyllen

Rrugët që lidhen me sheshet kanë filluar të mbyllën për vetura nga Policia e Kosovës. Një e tillë është rruga “Rexhep Luci”, e cila është bllokuar për qarkullimin dhe parkimin e veturave.

Polica është edhe në rrugët tjera që lidhen me sheshet në kryeqytet./KosovaPress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...