Published On: 17 Janar, 2016

Rrufeja godet avionin gjatë fluturimit – ja vendimi i pilotit (Video)

Një avion nuk arrin të ulet në aerportin e Sydneyt pasi i godit nga një stuhi rrufeshë, Piloti, pas disa momentesh frike, pasi nuk arrinte të shikonte dritat e sinjalistikës në pistë, mori vendimin për të ngritur kuotë dhe për të fluturuar edhe njëherë mbi aeroport për të kryer manovrën e uljes.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...