Published On: 18 Qershor, 2016

Rrufeja e çau dhe e dogji nga brenda: Dëshmia pse gjatë murmurimave s’duhet të rrini nën pemë! (Video)

Në Arkanzas të SHBA-ve më 12 qershor është xhiruar një video që tregon pasojat e rrufesë.

Se çfarë ka ndodhur, shikojeni videon. /Telegrafi/

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...