Published On: 21 Mars, 2016

Rrokulliset vetura në magjistralen Ferizaj- Gjilan (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Ferizaj- Gjilan me ç’rast është rrokullisur një veturë.

Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi.

Gashi ka thënë se përpos dëmeve materiale nuk ka persona të lënduar, dhe se policia ka dalë menjëherë në vend ngjarje dhe është duke hetuar shkaqet e këtij aksidenti.

 

auto_12674880_1129337493764329_1161867812_o1458548235
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...