Published On: 24 Korrik, 2016

Rroftë Shqipnija e Shqiptarëve të Lirë – Shqipnija jonë etnike!

Ushtarë dhe Ushtare të Kosovës Shqiptare!

 

Vendimet e kuvendit të “uçk-së” së Stankovecit nuk na obligojnë të dorëzojmë Armën e Lirisë, Shtetbërjes, Demokracisë dhe të perspektivës sonë kombëtare – Shtetit human, demokratik, europian dhe sovran. Rroftë Shqipnija e Shqiptarëve të Lirë – Shqipnija jonë etnike. A. Gashi

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...