Published On: 10 Shtator, 2016

Rrjedhin pamjet e Golf 8 që do të lansohet më 2019 (Foto)

Kompania Volkswagen ka njoftuar se është duke punuar në modelin e ri, që do të jetë shumë më luksoz, më praktik si dhe shpenzues më i vogël.

Prioritet i prodhuesit gjerman është thënë se do të jetë komoditeti i udhëtarëve, si dhe ndotja sa më e vogël e ambientit, transmeton Telegrafi.

Së fundi kanë rrjedhur edhe fotografitë, që e tregojnë se si do të duket ky Golf 8. Në bazë të imazheve, shihet se është një veturë më e lartë dhe më e gjerë, por që nuk ka dalë aspak nga tiparet dalluese të paraardhëseve të saj. Megjithatë, nuk thuhet asgjë për fuqinë apo shpejtësinë që do të ketë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...