Published On: 7 Janar, 2016

Rrjedhin fotografi të iPhone 6c

Smartfoni i ardhshëm i Apple, iPhone 6c, pas shumë spekulimeve rreth tij, tani kanë rrjedhur disa fotografi, që sipas BGR ai mund të duket kështu, transmeton koha.net.

Gjykuar sipas këtyre fotove, iPhone 6c duket se do ta ketë dizajnin e ngjashëm me iPhone 6, ndërsa ngjyrat si të iPad touch.

Ndryshe nga iPhone 5c, iPhone 6c mund ta ketë trupin nga metali, por edhe ky do të ofrohet në shumë ngjyra.

Specifikat e mundshme të iPhone 6c: Ekrani : 4inch (1136×640 pixel), me xham Retina 2.5D Procesori :A9 Ram : 2GB Kamera : 8 megapixel dhe fokus shumë më të mirë të fytyrave  Bateria : 1,642mAh Ky iPhone 6c pritet të zëvendësoj iPhone 5c, që është iPhone më i lirë në treg.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...