Published On: 26 Shkurt, 2016

Rritet numri i protestuesve, mbërrijnë Ymeri e Kurti

Protestuesit po shtohen në numër para tendave të opozitës në sheshin para ndërtesës së Kuvendit. Ndërkohë pasi janë përshëndetur me protestuesit dyshja e Vetëvendosjes, Visam Ymeri dhe Albin Kurti kanë hyrë brenda në Kuvendin e Kosovës.

Ndërkohë numri i protestuesve është duke u rritur edhe para hyrjes së ndërtesës së Qeverisë së Kosovës.

Sapo kanë mbërritur liderët e Vetëvendosjes, Visar Ymeri dhe Albin Kurti. Situata për momentin është e qetë. /KosovaPress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...