Published On: 8 Korrik, 2016
Bota |

Rritet numri i policëve të vrarë në Dallas

Sipas raporteve të fundit, pesë policë kanë humbur jetën në Dallas pasi janë qëlluar për vdekje nga një snajper

Protestat në Dallas u nxitën për shkak të vrasjeve së Philando Castile në Minesota dhe Sterling Alton në Luiziana.

Sipas RT, gjashtë policë të tjerë janë plagosur, dy nga të cilët janë në gjendje kritike./GazetaExpress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...