Published On: 31 Mars, 2016
Bota |

Rritet numri i personave të vdekur dhe të lënduar nga bomba në Turqi

  • Sipas të dhënave të fundit nga shpërthimi me bombë që ishte montuar në një makinë të policisë turke, thuhet se 6 persona u vranë, 4 prej tyre policisë, ndërsa 23 të tjerë mbetën të plagosur.

Shpërthimi ka ndodhur në stacionin e autobusëve në qytetin jugor të Turqisë, Dijarbakir.

Forca të mëdha speciale tanimë janë në vendin e ngjarjes.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...