Published On: 12 Maj, 2016

Rrihet pronari i portalit ”Reporter.mk”

Tre persona të maskuar mbrëmë rreth orës 22.30 minuta kanë rrahur pronarin e portalitReporter.mk, Goran Naumovski-Kizo, njofton Telegrafi Maqedoni.

Naumovski është sulmuar para shtëpisë së tij në rrugën ”Simeon Kavakirov” në lagjen e Shkupit, Aerodrom.

Sulmuesit e kanë lënduar Naumovski-n në kokë dhe ai është mbajtur në shërim në spitalin ”Naum Ohridski”. Policia ka hapur dosjen e këtij rasti.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...