Published On: 22 Shtator, 2016

Rrihet një shtetas spanjoll në veri

Lasagna Calva Sergio, shtetas i Spanjës, është rrahur mbrëmë rreth orës 19:00 në veri të Mitrovicës, ndërsa për shkak të lëndimeve të pësuara është trajtuar në spital, bëjnë të ditur burime të KosovaPress-it.

Sipas këtyre burimeve, viktima është sulmuar fizikisht nga një person i panjohur, derisa po vizitonte kishën ‘Shën Dimitrije’ në veri të këtij qyteti.

Deri tani nuk dihet motivi dhe as autori i këtij incidenti, ndërsa për ngjarjen është njoftuar edhe prokurori i shtetit.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...