Published On: 6 Maj, 2016

Rrëzohet nga pallati vajza 20-vjeçare, ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën ‘Zef Jubani’ në Tiranë, ku ka humbur jetën një vajzë e re.

Sipas policisë, një 20-vjeçare me iniciale T.M është rrëzuar nga kati i 4 i një pallati dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

 Ngjarja ndodhi rreth orës 07:05, ndërkohë që policia nisi hetimet për rastin. Paraprakisht, thotë policia, dyshohet që e reja mund të jetë vetëhedhur./SYRI.net/
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...