Published On: 4 Gusht, 2017

Rrëzohet aeroplani në Zvicër, ka të vdekur

Dy adoleshentë dhe një pilot raportohet se kanë mbetur të vdekur pas rrëzimit të një aeroplani në një kamp veror në Zvicër, thuhet sipas policisë atje.

Incidenti ndodhi në kantonin e ‘Grunbunden’ në lindje të vendit.

Të vdekur mbetën dy 14 vjeçar dhe piloti i aeroplanit, raportoi AFP.

Lajmi do të plotësohet me detaje të reja…

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...