Published On: 6 Prill, 2016

Rrëzimi i helikopterit në Shkodër, dyshohet për 3 viktima dhe 1 të plagosur (Video)

  • Një helikopter raportohet se është rrëzuar në fshatin Grizhë të Malësisë së Madhe. Lajmi i raportuar fillimisht nga banorë të zonës, ndërsa sipas informacioneve të para bëhet fjalë për një helikopter të Forcave të Ushtrisë.

Flitet për 3 persona që kanë humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur.

3 helikopterë të Forcave Airore janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Në bregun e Liqenit të Shkodrës gjenden disa mbetje të helikopterit, ndërsa raportohet se helikopteri ka rënë në liqenin e Shkodrës, në një largësi rreth 500 metra. Njëri nga personat që ndodheshin në helikopter është nxjerrë nga uji dhe është dërguar në spitalin e Shkodrës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...