Published On: 21 Prill, 2016

Rrezik vdekje, spitali amerikan i shpëton jetën Taulant Ballës

Deputeti socialist i Librazhdit, Taulant Balla është shtruar me urgjencë në Spitalin Amerikan në Tiranë.

Balla është akuzuar vazhdimisht nga opozita se është i infektuar me AIDS.

Burime të opozita.com bëjnë me dije se deputeti socialist vuante nga një sëmundje dhe ka bërë një ndërhyrje kirugjikale.

Taulant Balla ka vendosur dy valvula në zemër. Operacioni u krye me sukses në spitalin privat dhe zgjati disa orë.

Mjekët e spitalit në fjalë patën sukses në operacion dhe deputeti gëzon shëndet të mirë.

Taulant Balla tani mund të vazhdoi betejën në parlament i cili është një nga zërat më të ashpër kundër PD-së dhe Sali Berishës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...