Published On: 3 Maj, 2016

Rreth orës 11:00, UEFA diskuton për Kosovën

Kongresi i UEFA-së vazhdon punimet, kongres në të cilën në rend ditë është edhe kërkesa e Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), për pranim në UEFA.
Sipas agjendës së këtij kongres, rreth orës 11:00 pritet të diskutohet për kërkesën e Kosovës.
Optimizmi tek ekspedita e Kosovës është i madh. Krerët e FFK-së dhe zyrtarët e këtij asoascioni sportiv, por edhe gazetarët e shumtë të Kosovës po e presin nën ethe momentin kur do të flitet për Kosovë./KP

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...