Published On: 6 Shkurt, 2016

Rrëmbehet shqiptari në Itali

 

  • Mediat italiane shkruajnë se një 47-vjeçar nga Shqipëria është zhdukur që prej një dite. Ai jetonte një komunë afër Venecias në Itali dhe është zhdukur prej 24 orësh, ndërsa ka lënë në shtëpi sendet personale.

Sipas mediave vendase, familjarët kanë denoncuar zhdukjen e tij, ndërsa policia ka nisur menjëherë kërkimet. Ende nuk ka asnjë lajm për fatin e 47­-vjeçarit.

Ndërkohë, në lidhje me këtë ngjarje policia ka pyetur miqtë e tij dhe askush nuk e ka parë atë. Deri më tani, ka dyshime se ai mund të jetë rrëmbyer.

Sipas familjarëve të shqiptarit, kohët e fundit 47-vjeçari kthehej vonë nga puna dhe ishte mbyllur në vetvete./Shekulli

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...