Published On: 29 Mars, 2016
Bota |

Rrëmbehet një aeroplan në Egjipt

Një aeroplan nga Egjipti është rrëmbyer dhe është detyruar të ulet në Qipro. Raportohet se 55 udhëtarë ndodhen në bord, me një ekuipazh prej 7 vetësh.

Të paktën një nga rrëmbyesit mendohet të ndodhet në bordin e aeroplanit të EgyptAir, dhe besohet se është i armatosur.

Aeroplani “Airbus 320” ishte duke udhëtuar nga Aleksandria në Kajro.

Deri më tani, nuk janë dhënë detaje të tjera rreth kësaj ngjarjeje. /Rel/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...