Published On: 26 Shtator, 2016

Rrehen keq disa vajza nga Podujeva (Video)

Në video shihen disa vajza që godasin njërën dhe e shtrijnë për toke, derisa ndërhyjnë disa djem dhe i ndajnë.

Deri te rrahje kishte ardhur për shkak të fyerjeve që kishin ndodhur në Facebook në mes këtyre dy grupeve të vajzave.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...