Published On: 5 Mars, 2016

Rrëfimi tronditës i Besarta Jasharit për epopenë e Jasharajve

Në përvjetorin e rënies së familjes Jashari në Prekaz, portali Koha.net risjellë rrëfimin tronditës Besarta Jasharit, të bijës së Hamzë Jasharit, e cila prej fillimit e deri në fund të sulmit të forcave serbe mbi Jasharët, më 5, 6 dhe 7 mars 1998, ishte brenda rrethimit dhe e pa me sy rënien e të gjithë anëtarëve të familjes.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...