Published On: 8 Prill, 2016

Rrëfimi erotik: Ja si e kapa nënën time duke bërë seks me vjehrrin tim

Isha me nënën time sepse ajo erdhi të rrinte me mua kur unë linda fëmijën e dytë, burri im ishte në Gjermani, ndërsa vjehrra ime kishte 6 muaj që kishte vdekur. Kunati ishte sëbashku me familje në Austri. Atë natë kur mbeta vetëm erdhi nëna ime për të ndejt me mua, plaku (vjehrri im) i poshtër erdhi dhe rrinte me mua dhe nënën time.

Unë shkova në dhomë për të fjetur deri sa nënën e lash tek dhoma e kunatit pasi në dhomën time nuk kishte vend për të gjithë, por kush e dinte se ajo do të ishte nata ma errët në jetën time. Ai qeni plak ma preku moralin dhe gjithcka ma mori ftyrën, e zura duke bërë seks me nënën time, por nëna ime nuk kishte fai pasi ajo nuk dinte as si të bërtise sepse i vinte turp nga komshijtë aty.

Ajo me dhunë kishte pranuar seksin, vjehrri im ishte bërë tapë në një lokal fshat dhe nuk e dinte se çfarë po bënte. Thirrëm policinë dhe ata erdhën menjëherë, e morën vjehrrin tim dhe e çuan në komisariat dhe më pas nuk e di se çfarë u bë me fatin e tij, ndërsa sa herë ta shoh nënën time me vjen keq sot e kësaj dite.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...