Published On: 17 Prill, 2016

Rrëfen Marin Mema, cila është historia e vërtetë e Shkupit? Video-dokumentar

Cila është historia e vërtetë e Shkupit? Si po manipulohet ajo dhe çfarë fshihet në kalanë e këtij qyteti?

Çfarë kanë thënë autorët antikë për Aleksandrin e Madh dhe çfarë shkruhet për shqiptarët në muzeun arkeologjik në kryeqytetin e Maqedonisë?

Po asimilimi i të krishterëve shqiptarë dhe dhuna që është ndjekur e ndiqet me myslimanet?

Të gjitha këto pyetje e shumë të tjera marrin një përgjigje në dokumentarin e ciklit “Gjurmë Shqiptare”, të gazetarit Marin Mema.

/ Top Channel

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/trego-baton-se-si-z-kadri-veseli-i-paguante-agjentet-e-shik-ut-3/

http://www.shqiptari.eu/ekskluzive-ministri-krasniqi-u-godit-dy-here-ne-koke-nga-afer-vrasesi-profesionist-i-maskuar/

http://www.shqiptari.eu/cmenduria-serbe-vjen-ne-shqip-grindja-me-e-madhe-shqiptaro-serbe-e-filluar-nje-dekade-me-pare-dy-video-foto/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...