Published On: 19 Janar, 2016

Rrëfehet anglezja: Dashurova shqiptarin, ai më ktheu në prostitutë

  • Një grua britanike ka treguar se si është shitur si skllave seksi në Greqi dhe është detyruar që të punojë si prostitutë, kur kishte shkuar me nënën e saj në këtë vend kur ishte 14-vjeçare.

Megan Stephens, kryente marrëdhënie seksuale me përafërsisht 50 meshkuj në ditë, kurse njëherë ishte detyruar që të bënte seks me 110 meshkuj në vetëm 22 orë.

Megan shprehet se, problemet e saj kanë filluar shumë më herët se sa udhëtimi në Greqi, që e bëri me nënën e saj.

Prindërit e saj janë divorcuar kur ishte 4-vjeçare dhe të dy kishin probleme me pijen. Ajo shprehet se, nëna e saj ishte një prind shumë i mirë kur nuk pinte.

Kur Megan ishte 14 vjeçe kishte shkuar në pushime dhe aty në një kafene kishte takuar një burrë shqiptar të quajtur Jak. Ajo pranon se, ishte e dëshpëruar që të ndihej e dashuruar.

Nëna e Megan e kishte lejuar atë që të shkonte me 22-vjeçarin shqiptar.

Kur ditët kaluan, Jaku i kishte thënë Megan se sa shumë e dashuronte. Gjithashtu i kishte thënë se, nëna e tij vuante nga kanceri dhe ai nuk kishte mundësi që t’i paguante faturat.

Më vonë, ai e kishte marr të jetonte në apartamentin e tij në Athinë dhe i kishte propozuar Megan që të pranonte një punë në një bordello si kërcimtare.

“E urreja çdo minutë të vallëzimit në atë lokal”. Kur pushimet përfunduan, Megan e luti nënën e saj që të qëndronte me “dashurinë e jetës së saj”.

Pas dy javësh, ai e dërgoi Megan në një lokal dhe e prezantoi me një njeri të quajtur, Leo, dhe i tha asaj: “Ky është shefi juaj i ri”. Kjo është historia rrënqethëse e 26-vjeçares britanike e cila arriti që të ikë nga Greqia.

Megan, e ka mbajtur të fshehtë vendodhjen e saj, sepse ka frikë se trafikantët do e gjejnë dhe do ia lëndojnë familjen e saj. Që prej vitit 2009 ajo ishte blerë dhe shitur nga shumë trafikantë dhe është detyruar që të punojë në rrugë e në bordello, mirëpo arriti që të ikë vetëm gjashtë vite më pas.

Megan është shprehur se e ka gjetur guximin që të flasë për eksperiencën e saj, pasi është shtatzënë me partnerin e saj. “Fillova që t’i them vetes që sa budallaqe jam. Nëse do kthehesha prapa e të pyesja vetën se çfarë do bëjë, do e detyroja vetën që të ikja e të vrapoja e ta ndaloja atë se çfarë ka ndodhur”.

“Por gjatë terapisë e kam zbuluar se u ndjeva shumë e plogësht brenda dhe përjetova thyerje mentale”. “Mirëpo duke i marr parasysh rrethanat e di që nuk mund të bëja asgjë ndryshe”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...