Published On: 17 Nëntor, 2016

Rrëfehet Ali Ahmeti: Ja kush qëndron prapa rastit Kumanova (Video)

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, ka prezantuar platformën me të cilën do të kërkojë votën e shqiptarëve të Maqedonisë.

Në këtë intervistë për RTV Dukagjinin, ai ka folur për rastin e Kumanovës dhe kush e montoi atë sipas tij.

A mendon Ahmeti se Maqedonia rrezikohet nga ekstremizmi fetar dhe tifoz i kujt është: Shqipërisë, Kosovës apo Maqedonisë?
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...