Published On: 29 Tetor, 2016

Rrahje në Prishtinë

Një rrahje ka ndodhur mes disa personave në Prishtinë, ku dy persona kanë pësuar lëndime, njëri ka marrë lëndime me thikë, ndërsa tjetri duke ikur ka goditur një xham.

Siç njofton Policia e Kosovës, të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor në QKUK, ndërsa njëri nga të dyshuarit është shoqëruar në polici dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt. Njësit përkatëse policore janë duke hetuar rastin.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...