Published On: 27 Shkurt, 2016

Rrahje në Prishtinë, ndërhyn Policia

Në orët e mbrëmjes së djeshme në Prishtinë, Policia e Kosovës është detyruar të ndërhyjë në një përleshje midis tre personave, të cilët kanë pësuar lëndime.

“Gjatë një përleshje që ka ndodhur midis tre të dyshuarve meshkuj K/Shqiptarë dy prej tyre kanë pësuar lëndime trupore”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Sipas Policisë, të lënduarit pas trajtimit mjekësor janë lirua, ndërsa njëri prej të dyshuarve është arrestuar dhe pas intervistimit në konsultim me prokurorin është dërguar në mbajtje./K.Press

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...