Published On: 4 Tetor, 2016

Rrahje në Gjakovë, katër të lënduar

Katër persona janë përleshur fizikisht gjatë ditës se djeshme në Gjakovë.

Sipas policisë, të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit dërgohen për tretman mjekësor.

Njëri prej të dyshuarve arrestohet dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...