Published On: 5 Korrik, 2017

Rrahje me grushte e me vetura (VIDEO)

Një video mjaft e çuditshme po qarkullon në Facebook ku dy gra përplasen me njëra-tjetrën në dy forma të ndryshme brenda pak minutash, transmeton Klan Kosova.

Në fillim të videos, ato shihen në një parking duke u grushtuar me njëra-tjetrën deri në momentin kur vendosin të futen në veturat e tyre, dhe më pas përleshjen e çojnë në një nivel tjetër ku fillojnë të “rrahen” edhe me automjetet e ttyre.

Për më shumë, ndiqeni videon më poshtë:

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...