Published On: 27 Shtator, 2016

Rrahje masive në Prizren, katër të lënduar

Pesë persona janë përfshirë në një përleshje fizike në mes vete në fshatin “Dedaj” të Prizrenit.

Sipas policisë, katër prej tyre kanë pësuar lëndime trupore me ç’rast edhe u është ofruar ndihma mjekësore.

Te njëri nga të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me gas. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...