Published On: 17 Qershor, 2016

Rrahje masive në Prishtinë, arrestohen pesë veta

Pesë persona janë arrestuar për shkak të përleshjes ndërmjet vete në rrugën Sylejman Vokshi në Prishtinë.

Policia e Kosovës përmes një komunikate bën të ditur se nuk dihet për shkaqet e përleshjes, transmeton Koha.net.

PK thotë se të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...