Published On: 11 Shkurt, 2016

Rrahje masive në Gjakovë

Pesë persona janë arrestuar pasi që ishin rrahur mes veti dhe në të njëjtën kohë ishin nën ndikimin e alkoolit. Incidenti ka ndodhur dje pas mesdite në Gjakovë, ku me urdhër të prokurorisë të dyshuarit u dërguan në mbajtje.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...