Published On: 10 Janar, 2016

Rrahje masive, lëndohen të gjithë

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Prizren ka ndodhur një rrahje masive në mes të gjashtë të dyshuarve, ku si pasojë lëndime trupore kanë pësuar të gjithë pjesëmarrësit.

Sipas Policisë, njëri prej tyre ka pësuar lëndime të rënda trupore. Të njëjtit pas tretmanit mjekësor janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt./KosovaPress/

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...